• Category : שירות

ייעוץ לבחירת מגרש

בחירת המגרש הוא הדבר הראשון שמשפיע על התכנון האדריכלי. עוד לפני שמתחילים לתכנן איך ייראה הבית ואיזה קונספט עיצובי יהיה. חשוב שעיניים מקצועיות יעברו על התכניות הרחבת היישוב או מדידת המגרש מכיוון שיש הרבה דברים שעשויים להיות בלתי נראים לאנשים שלא מהתחום וסופר בולטים ומלאי משמעויות רבות לאדריכלים. בפיגישת ייעוץ אחת אתם יכולים להיות רגועים שבחרתם נכון. תוכלו לסנן מספר מגרשים ולבחור את המגרש הכי טוב עבורכם וגם תבינו מהם נקודות החוזקה שלו ואילו אתגרים קיימים בו. להרחבת הנושא, האזינו לפרק בפודקסט ‘יש על מי לבנות’

ייעוץ לבחירת דירה \ בית פרטי לפני קנייה

היום כשמחירי הנדל”ן ממריאים לשחקים, וקניית נכס נדלני הפכה להיות ההוצאה הכי גדולה שאדם יעשה בחיו ואף תשפיע בצורה ממושכת לאורך חיו, חשוב ביותר לעשות את הבחירה הנכונה.
במיוחד אם מדובר בפרויקט ‘מחיר למשתכן’ ביום בחירת הדירה יינתן לזוכים רק 45 דקות לעיון בתכניות ובחירת הדירה. אין מספיק זמן להחלטה כל כך חשובה זו. לפיכך מומלץ לבקשה מהקבלן את כל התכניות בפרויקט ולקבוע פגישה עם מתכנן אדריכלי אשר יעבור על התכניות ויזהה אילו פוטנציאלים גלומים בכל תוכנית של דירה. ביחד נסנן אילו דירותו טובות ואילו פחות ונמצא כמה אופציות טובות עבורכם. להרחבת הנושא האזינו לפרק בפודקסט ‘יש על מי לבנות’

ייעוץ לתכנון מטבח וליווי בחברת המטבחים

אם במתכונת של שיפוץ כללי לבית או בבניה חדשה מאוד חשוב שמתכנן אדריכלי יתכנן סקיצה ראשונית של המטבח למען גיבוש הצרכים ובחינת הנוחות הכללית של העמדת המטבח בביתכם.
בשלב התכנון המקדים אנחנו נבחן את כל האפשרויות והגדלים של העמדת המטבח, נגיע לפגישה עם חברת המטבחים הרבה יותר מגובשים כך שאתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים ומצפים.
לאחר דיוק תכנונית המטבח לפי סטנדרטים של אותה חברת המטבחים נוכל להשלים את כל הנדרש ולהתאים חומרי גמר וגוונים למטבח שיתאימו לכל החלל.
כך תקבלו מטבח שלם יותר שמשתלב נהדר עם הנראות הכללית של חלל המגורים.

היתרונות הבולטים שבזכותם כדי לבוא לחברת מטבחים עם מתכנן אדריכלי:

1. מגיעים הרבה יותר מגובשים לפגישה עם חברת המטבחים.
2. אני שולח את התכניות שגיבשנו לחברת המטבחים ובכך אני חוסך זמן יקר של מידול התכניות ומפנה יותר זמן לדברים החשובים.
3. יש לכם איש מקצוע ששומר על האינטרסים שלכם ויודע אילו דברים כדאי ואילו לא וסתם מייקרים. מה גם שכל חברה יש לה את המושגים שלה לכל חומר גמר, שמות שהם יותר שיווקיים ושלא תמיד מסגירים איזה חומר זה באמת.
4. היחס הוא אחר לחלוטין אם מעורב מעצב אדריכלי בתמונה. חברות המטבחים לא יעיזו לא לתת לכם שירות טוב או להתעכב אם תיקונים שהם בגדר האחריות אם ידרשו, זאת כי הם יודעים שאני לא אביא להם עוד לקוחות. האינטרס שלי הוא שתהיו מרוצים ואם אתם לא תהיו מרוצים אז אני לא מפנה אליהם עוד לקוחות.
5. המטבח שלם יותר ומותאם לעיצוב הכללי של הבית. מכיון שאני חולש על השיפוץ הכללי או תכנון הבית שלכם אז אני יודע אילו גוונים וחומרים של המטבח יתאימו לעיצוב הכללי של הבית ולא ירגיש תלוש. מה גם יש כל מיני גימורים ספציפיים וסגנונות שעדיפים על פני אחרים.

ייעוץ לבחירת חומרי גמר לכל הבית

אם במתכונת של שיפוץ כללי לבית או בבניה חדשה, הבחירה לבוא עם מתכנן אדריכלי לספקי חומרי הגמר צפוייה להיות בחירה מצויינת מהסיבות הבאות:
1. יותר קל לבחור את חומרי הגמר. יש עיניים מקצועיות שיעזרו לכם לחליט ולא להתלבט ימים ארוכים. הכל ייבחר היום ובאופן כזה שתהיו שלמים עם ההחלטה.
2. היחס הוא אחר לחלוטין אם מעורב מעצב אדריכלי בתמונה. גם כאן הספקים לא יעיזו לא לתת לכם שירות טוב או להתעכב עם ההזמנות וזאת כי הם יודעים שאני לא אביא להם עוד לקוחות. האינטרס שלי הוא שתהיו מרוצים ואם אתם לא תהיו מרוצים אז אני לא מפנה אליהם עוד לקוחות.
3. אני יודע את המחירים האמיתיים ועוזר לכם לקבל הנחות. המחירים שמופיעים לרוב אינם המחירים הסופיים וכמעט תמיד מצליח להוריד משמעותית את העלויות.
4. אני מכין תכניות גמרים עם כמויות של כל דבר כך שכל התהליך הרבה יותר מהנה רץ וממוקד.