Namer Architecture
לקוחות ממליצים

זכיתי לעבוד עם אנשים נפלאים

משפחת ליברמן

אל יוחאי *ה*נמר הגענו לאחר ששוחחנו עם לא מעט אדריכלים באזור עמק יזרעאל. היה חשוב לנו שהאדריכל שלנו יכיר את המאפיינים של האזור. כבר מהרגע הראשון יוחאי הדביק אותנו באנרגיה המיוחדת שלו ובאהבה הכנה שלו לתחום. יוחאי מדבר ברגש כל כך גדול על העבודה המשותפת לעיצוב בית החלומות ואנחנו נסחפנו יחד איתו. כל מפגש עם יוחאי מפרה ומלמד, מאתגר אותנו ובעיקר מביא אותנו עוד צעד אל עבר הבית שרצינו – בדגש על מחשבה על הפרטים “הקטנים” שיש להם משמעות גדולה. כרגע אנחנו ממש רגע לפני הוצאת ההיתר הנכסף, מבחינתנו, אין לנו ספק שבחרנו נכון ואנחנו ממליצים. עכשיו מתחיל השלב השני – שלב הבנייה עם כתב הכמויות ותכניות העבודה המפורטות שיוחאי הכין לנו – אנחנו מרגישים מוכנים לקראת האתגר הקרוב!!!

משפחת בר-און

הגענו ליוחאי אחרי שיטוט ארוך ופגישות מרובות עם אדריכלים,
יוחאי בדיוק מה שחיפשנו, קשוב, זמין, מרגיע ומכיר את החוקים הטכניים של המועצה, מבין עניין ובעיקר מקצועי ויצרתי.
במהלך שלבי התכנון יוחאי סיפק הדמיות ושרטוטים מאוד יפים וברורים. קל היה לנו להבין איך הבית יראה ואיך ירגיש לשהות בחללי הבית.
יוחאי לא בחל באמצעים והיה מאוד סבלני לדייק את הדברים עד שהיינו מרוצים. ניכר היה ששביעות רצוננו חשובה לו.
לאורך כל התהליך הרגשנו שאנחנו בידיים טובות ושנקבל את הבית שבו חלמנו לחיות.
אנו ממליצים בחום !

משפחת בראון שמחים ומרוצים בחיק הטבע
משפחת בר-און

משפחת גרוס

אנחנו הגענו ליוחאי אחרי שכבר התחלנו תהליך עם אדריכל אחר ובחרנו לעצור הכל ולהתחיל מהתחלה עם כל מה שמשתמע מכך. הגענו עם חששות אבל עם יכולת השוואה וקצת ניסיון. יוחאי מיד ידע ולמד מאיתנו מהם הצרכים והרצונות שלנו וידע לתפור עבורנו את החליפה הטובה ביותר כאשר לקח בחשבון את כל הפרמטרים החשובים וכמובן בדק איתנו לעומק לפרטי פרטים. היו לנו פגישות מעמיקות ומעשירות ותמיד יצאנו עם חיוך וידיעה שאנחנו בידיים הכי טובות שיכולנו לבקש. במשך הזמן ממש הפכנו לחברים והכל תוך שמירה על מקצועיות, דיוק ועמידה בלוחות זמנים. יוחאי ליווה אותנו לבניית בית חלומותינו במשגב. עברנו איתו את התהליך המורכב והלא פשוט בשקט הנפשי שכל משפחה מייחלת לעצמה.
ממליצים עליו בחום ובלב שלם.

משפחת גרוס שמחים ומרוצים
משפחת גרוס

דר’ דוד ומתיאס

הקשר הראשוני נוצר עם יוחאי לאחר שהתרשמנו מאד מתמונות הפרויקטים שעשה. בפגישת ההיכרות (הארוכה, יש לומר) הכרנו אדם מקצועי, יסודי ועם אהבה ליצירה. אולם ההחלטה הוכרעה בעיקר בזכות הזמן שהוא השקיע בלהכיר אותנו, את משפחתנו, תוכניותנו לעתיד והתקציב העומד לרשותנו. הן בפגישת ההכרות והן בפגישות העבודה והצגת החלופות, יוחאי הגיע מוכן; רעיונות אשר תורגמו למצגות הפורטות את חזונו ותוכניותיו לפרטי פרטים, כולל הדמיות בתלת מימד אשר עוזרות להבין את הלך מחשבתו, וכולל תקציב מפורט אשר עוזר בהתמודדות מול קבלנים ואנשי מקצוע אחרים. לאורך התהליך ליווה אותנו בכל שאלה, תהייה או תיקון שרצינו לבצע, בסובלנות ובמלוא תשומת הלב. בשלב הנוכחי בו אנו נמצאים, לאחר קבלת ההיתר ולאחר מעבר על תוכניות בנייה, אנו שמחים מתרגשים ובטוחים שבחרנו את האדם הנכון לעזור לנו להגשים את בניית בית חלומותנו.

דוד ומתיאס

משפחת אקריש

חיפשנו אדריכל עבור שיפוץ ותוספת קומה לביתינו בקיבוץ מחניים. עברנו מספר אדריכלים עד שבחרנו ביוחאי. היה לנו חשוב שהמתכנן שלנו יהיה מקצועי וגם אנושי.
בראש ובראשונה היחס האישי והשירות יוצא הדופן, קשוב תמיד לכל בקשה וצורך, עונה על כל שאלה ונותן המון המון מידע ותמיד עם חיוך.
יוחאי יצירתי ומוכשר מאוד, יודע לתת פתרונות מחוץ לקופסא, בעל עיצוב אלגנטי.
ליוחאי יש הרבה סבלנות וסיפק מספר חלופות תכנוניות למקסום הבית. עד שהיינו מרוצים ללא שום פשרות. לסיכום הוא מקצוען שמספק את החבילה המושלמת. לבחור ביוחאי זה לבחור בשקט נפשי.

תמונה של הזוג אקריש יושבים על מדרגות
משפחת אקריש
EXCELLENT
16 reviews on
shlomo alfasi
shlomo alfasi
05/08/2016
יוחאי נמר יצירתי קשוב ללקוח מאוד שירותי .הציג בפני רעיונות מקוריים לסוגיות שהעלתה בפניו.. ממליץ בחום.
אמיר בולטנסקי
אמיר בולטנסקי
04/08/2016
נותן פיתרונות יצירתיים ובעל תודעת שירות גבוהה. מאוד מרוצה וממליץ !
Assaf Kochavi
Assaf Kochavi
03/08/2016
יוחאי הוא מקצוען שמספק את החבילה המושלמת. בראש ובראשונה היחס האישי והשירות יוצא הדופן, קשוב תמיד לכל בקשה וצורך, עונה על כל שאלה ונותן המון המון מידע ותמיד עם חיוך, פשוט תענוג. יוחאי יצירתי ומוכשר מאוד, יודע לתת פתרונות מחוץ לקופסא, עיצוב חדשני ואלגנטי, יסודי מאוד עם הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר, ללא פשרות על איכות, תמיד ברמה הגבוה ביותר. ממליץ בחום!
דוד בן חמו
דוד בן חמו
03/08/2016
בן אדם נעים שכיף לעבוד מולו😀👌 יצירתיות בשפע, אמינות לבטח ומקצועיות מושלמת!
Ester Ben Hamo
Ester Ben Hamo
03/08/2016
שירות מדהים ואדיב, יצרתיות, פשוט מושלם!!
טרז בן חמו
טרז בן חמו
03/08/2016
מקצוען,אמין,יצרתי...חוויה של יצירה....
אבשלום בן חמו
אבשלום בן חמו
03/08/2016
יצרתי , שירותי, אמין ומקצועי. מומלץ!
tal franco
tal franco
03/08/2016
יצירתי מאוד 👏
Phone icon
052-5329670
WhatsApp icon
Whatsapp